VAN BAŞKALE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerinden Kaymakam Öztürk´e Ziyaret

Başkale Milli Eğitim Müdürü İsmet Samsa ve okul müdürleri, İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile İlçe Belediye Başkanvekili olarak görevlendirilen Kaymakam Abdulselam Öztürk´ü makamında ziyaret etti.
Okul Müdürlerinden Kaymakam Öztürk´e Ziyaret

Heyet, Öztürk´e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk ise, ilçenin ve gençlerin geleceği için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğine dikkat çekti.

Özellikle eğitimin her geçen gün daha iyi noktaya geldiğini gözlemlediğini aktaran Öztürk, şöyle konuştu:

"İnşallah siz değerli eğitimcilerimizle Başkale’yi eğitimiyle anılan bir ilçe konumuna getireceğimize inanıyorum. Akademik başarı ile TEOG için kaymakamlık olarak geleceğimiz olan çocuklarımız için her zaman krediniz sonsuzdur. Geleceğimize sıcak ortamlar yaratalım ve onlar kalemine sarılsın okusun. Bu devlete güzel hizmetler vermeniz için ahlaklı, düzgün karakterli, ülkesine, milletine, devletine hizmet etmeyi bilen ve seven birileri olarak yetiştirmek için el birliği ile hepimiz sizlerin yardımcısı olarak çalışıyoruz. Geleceğiniz de güzel olsun. Sağlık ve huzur içerisinde ülkeye hizmet etme noktasında geleceğe yürüyün. Eğer ki ülkemizi gelecekte daha güçlü kılmak adına insanlarımızla mutlu ve mesut bir şekilde yaşatmak adına bir hedefimiz var ise çok çalışmamız gerekiyor. Bizler, her zaman hem halkımıza hemde çocuklarımıza hizmet etmek için buradayız. Başkaleliler her şeyin en iyisine layıktır."

 

 

Van Hakkari Yolu Üzeri, Adalet Sarayı Karşısı Başkale/VAN - 04326513093

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.