VAN BAŞKALE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitim Değerlendirme Toplantısı"

İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin KIREKİN başkanlığında Tepebaşı İmam Hatip Ortaokulu´nda düzenlenen "Eğitim Değerlendirme Toplantısı"na, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal ÖZKARA, şube ve okul müdürleri katıldı.
 "Eğitim Değerlendirme Toplantısı"

Eğitim kalitesinin artırılması amacıyla toplantı düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin KIREKİN başkanlığında Tepebaşı İmam Hatip Ortaokulu´nda düzenlenen "Eğitim Değerlendirme Toplantısı"na, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal ÖZKARA, şube ve okul müdürleri katıldı.

Eğitim kalitesinin yükseltilmesi, yeni eğitim öğretim kurumlarının yapılması için tahsis edilen arsaların durumu, devam eden yatırımlar ve yapılacak yeni okulların durumunun görüşüldüğü toplantıda, destekleme kursları, akademik başarı, okullaşma oranı, taşımalı sistem, pansiyonların genel durumu, öğrencilerin okula devamlılığı, iş güvenliği ve sağlığı, değerler eğitimi ve okulların temizliği gibi konular ele alındı.

İl Milli Eğitim Müdürü Kırekin, yaklaşık 15 bin öğrencinin bulunduğu Başkale´nin, kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek, "Geleceğimiz olan çocuklarımız için ne gerekiyorsa yapmamız lazım. Eğitimin öğretiminin ve öğretmenin olmadığı yerde cehaletin vardır." dedi.

   

11-01-201811-01-2018

Van Hakkari Yolu Üzeri, Adalet Sarayı Karşısı Başkale/VAN - 04326513093

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.