VAN BAŞKALE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel BOZKURT'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı;

İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel BOZKURT'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı;

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin, arkadaşlarına, okullarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın heyecan ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

 

Okullarımız ancak öğrencilerimizin varlığıyla anlam buluyor. Bizler de okullarımızda yaptığımız hazırlıklar ile onların şen kahkahalarına ortak olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.

Öğrencilerimizin ellerinde tuttukları ilim meşalesiyle ufuklarını aydınlattıklarını görmek yaptığımız işin ne kadar kutsal olduğunu gösteriyor bizlere.

 

En büyük arzumuz; evlatlarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkesini ve milletini seven, değerlerini özümsemiş, sevgi, saygı, hoşgörü, yardımlaşma ve sorumluluk sahibi olma erdemlerini kazanmış bireyler olarak topluma kazandırılmalarıdır.

 

Sevgili Öğrenciler,


Bu eğitim-öğretim yılında da yetenekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda yeni başarılar tatmanızı temenni ederken; derslerinizde, bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerinizde özenli ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edinmenizi diliyorum.


 

Saygıdeğer Veliler,


Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Desteğinizle ve çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına ve bilinçli birer birey olmalarına katkı sağlayacaksınız.

Bunları yaparken okul-aile işbirliği içerisinde evlatlarımızın hedeflerine ulaşmalarında kılavuzluk yapacağınıza inanıyorum.


Değerli Meslektaşlarım,


Öğretmenlik, çocuğun hayatına dokunmak, onunla her gün göz göze gelmek, bazen anneden ve babadan dahi önemli bir yer tutmak, umut dolu çocuk dünyasının kaptanı ve kahramanı olmaktır. Yürekleri pırıl pırıl tertemiz olan ve gözlerindeki umut ışıkları ile anne babalarının kucaklarından sizlerin bilgisine ve gönül dünyanıza emanet edilen, ülkemizin geleceğini oluşturacak sevgili öğrencilerimizin yetiştirilmeleri hususunda her zaman olduğu gibi azim ve fedakârlıkla yaptığınız ve yapacağınız çalışmalarınız için teşekkür ediyorum.

 

Bu duygular içerisinde 2022- 2023 eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere velilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Van Hakkari Yolu Üzeri, Adalet Sarayı Karşısı Başkale/VAN - 04326513093

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.